TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Równa PWr

Webinar dla osób rozpoczynających studia

Data: 24.10.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Drogie Studentki i Studenci - Wszystkie Osoby rozpoczynające studia na Politechnice Wrocławskiej!

Równa Politechnika Wrocławska serdecznie zaprasza Was na webinar poświęcony kwestiom równości i przeciwdziałania dyskryminacji. Jest to spotkanie, które zostało zaplanowane specjalnie dla Was i mamy nadzieję, że okaże się pomocne w  czasie debiutu w roli osób studiujących na uczelni technicznej. Poruszane tematy to m.in. kwestie równości jako prawa ludzi i obywateli, dostępnośći Uczelni dla osób ze szczególnymi potrzebami, a także formy przeciwdziałania dyskryminacji oraz działania i instytucje wspierające. Oczywiście, jesteśmy ciekawi Waszych opinii i doświadczeń oraz otwarci na Wasze pytania, na które także zaplanowaliśmy czas podczas tego spotkania.

„Onboardingowe” spotkanie poprowadzą: prof. Karolina Jaklewicz - Pełnomocniczka Rektora ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji, prof. Katarzyna Jach - Pełnomocniczka Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością oraz przedstawicielka Zespołu Rektora ds. Polityki Równościowej Uczelni dr Anna Borkowska.

Do zobaczenia w poniedziałek, 30 października, o godz. 14.00! (przewidywany czas spotkania, to ok. 1,5 godziny).

Linku do spotkania szukajcie w swoich skrzynkach mailowych.